fbpx
17.8 C
Alexandroupoli
Δευτέρα, Μάιος 27, 2019

Η τελική λίστα των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων από τον πλήρη συνδυασμό του Παύλου Μιχαηλίδη

- Χορηγούμενη-

Για τον Δήμο της Αλεξανδρούπολης η ξεχωριστή κάλπη που θα εκλέξει τον δήμαρχο και τους δημοτικούς συμβούλους, σύμφωνα με τον νέο αυτοδιοικητικό νόμο, επιτρέπει ψηφοδέλτια στα οποία ο κάθε συνδυασμός μπορεί να περιλαμβάνει ως ανώτερο αριθμό υποψηφίων τους 63 (53 για την Περιφέρεια της Αλεξανδρούπολης, 2 για την Περιφέρεια της Τραϊανούπολης και 8 για την Περιφέρεια των Φερών) εκ των οποίων κατ´ ελάχιστο οι γυναίκες θα πρέπει να είναι 25, λόγω της αναγκαίας ποσόστωσης του 40%.

Με αυτό το δεδομένο, δίνονται στην δημοσιότητα τα ονόματα από το πλήρες ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «ΑΝΑΣΑ» και του υποψήφιου δημάρχου Παύλου Α. Μιχαηλίδη.

Για τον Δήμο Αλεξανδρούπολης
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
2. ΒΑΒΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΒΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΖΗΣΗ
4. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5. ΒΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΓΚΟΥΒΕΡ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ
8. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ
9. ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
10. ΔΕΛΗΔΟΥΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ
12. ΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
13. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΚΡΙΣΤΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
14. ΚΑΪΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΚΡΙΤΟΥ ΚΡΙΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
20. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
21. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΒΑΝ
22. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ
23. ΛΑΜΠΑΡΔΗ-ΚΟΥΤΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΜΑΓΓΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
25. ΜΑΚΡΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
26. ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
27. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
29. ΜΠΑΤΖΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΡΑΤΖΗ
30. ΜΠΙΛΙΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
31. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
32. ΞΥΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
33. ΟΤΕΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
34. ΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
35. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
36. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
37. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ (ΝΟΥΛΗ) του ΑΝΕΣΤΗ
39. ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
40. ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
42. ΣΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
43. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΣΠΥΡΟΥ
44. ΣΙΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
45. ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
46. ΣΤΕΠΑΝΙΔΟΥ ΓΚΑΓΙΑΝΕ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) του ΜΠΟΡΙΣ
47. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
48. ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
49. ΤΣΑΚΑΛΔΗΜΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΝΙΤΣΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
50. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
51. ΦΡΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
52. ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
53. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΕΜΑΛ του ΒΕΛΗ-ΤΣΑΟΥΣ

- Χορηγούμενη-

Εκλογική Περιφέρεια Τραινούπολης

  1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΦΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΧΑΤΖΗΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ Δημοτική Περιφέρεια Αλεξανδρούπολης

Παύλος Α. Μιχαηλίδης
Υποψήφιος δήμαρχος –
Επικεφαλής της δημοτικής παράταξης
«ΑΝΑΣΑ»

- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -

error: Content is protected !!