fbpx
6.9 C
Alexandroupoli
Σάββατο, 28 Ιανουαρίου, 2023

Συμμετοχή αθλητών του ΟΦΘΑ στο Χειμερινό Πρωτάθλημα Κατηγοριών Βορείου Ελλάδος

- Χορηγούμενη-

Σήμερα Παρασκευή 18/2/2022 αναχωρεί το Αγωνιστικό τμήμα του ΟΦΘΑ από το Νέο Δημοτικό Κολυμβητήριο Αλεξανδρούπολης “Δημοσθένης Μιχαλεντζάκης ” (ώρα αναχώρησης 8.30), για να λάβει μέρος στο Χειμερινό Πρωτάθλημα Κατηγοριών Βορείου Ελλάδας , Εφήβων-Νεανίδων, Παίδων-Κορασίδων , Παμπαίδων-Παγκορασίδων ΑΒ’.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο της Θεσσαλονίκης από 18/2/2022 έως 20/2/2022, σε 5 αγωνιστικές ενότητες και με τη συμμετοχή 990 κολυμβητών / τριών από 65 σωματεία της Βορείου Ελλάδος.

Οι ώρες έναρξης, την Παρασκευή (18/2) στις 15.00, το Σάββατο (19/2) στις 09.00 και 15.00, ενώ την Κυριακή (20/2) στις 09.00 και 16.00.

Οι αγώνες, που θα μεταδοθούν απευθείας από το KOE TV, θα διεξαχθούν σε τελικές σειρές.

Την αποστολή θα συνοδεύσουν οι προπονητές του τμήματος Γιώργος Τυλιγαδάς , Γιώτα Αθανασίου και ο έφορος του τμήματος Αλεξάκης Κωνσταντίνος .

Ο Όμιλος Φίλων Θαλάσσης Αλεξανδρούπολης θα συμμετέχει στο Χειμερινό Πρωτάθλημα με 46 κολυμβητές –τριες .
Κατηγορία Εφήβων, Κ17-Κ18, 2004-2005 :
ΠΑΡΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κατηγορία Παίδων, Κ15-16 , 2006-2007 :
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΡΓΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΪΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΣΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Κατηγορία Παμπαίδων Α’ ,Κ14- 2008:
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΝΤΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΦΡΑΙΜ
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κατηγορία Παμπαίδων Β’ , Κ13-2009 :
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΕΪΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κατηγορία Νεανίδων, Κ17-Κ18, 2004-2005:
ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
Κατηγορία Κορασίδων, Κ15-16 , 2006-2007 :
ΑΓΟΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΛΕΞΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΒΑΒΟΥΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Κατηγορία Παγκορασίδων Α’ ,Κ14- 2008 :
ΚΕΤΤΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ
ΠΑΛΤΖΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Κατηγορία Παγκορασίδων Β’ , Κ13-2009 :
ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΙΟΥΡΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΑ

- Χορηγούμενη-

Ακολουθήστε μας και στο Instagram

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ evros24.gr

Διαβασε και αυτο

Δύο συνεδριάσεις του δημοτικού συμβουλίου του Δήμου Ορεστιάδας

Προσκαλούνται τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου Ορεστιάδας σε Ειδική Συνεδρίαση σύμφωνα με το άρθρο 67 του Ν.3852/2010, όπως αυτό αντικαταστάθηκε από το άρθρο 74...