fbpx
14.4 C
Alexandroupoli
Δευτέρα, Σεπτέμβριος 16, 2019

Οι υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι του συνδυασμού “Περιφέρεια σε Δράση” του Κωστή Σιμιτσή

- Χορηγούμενη-

Το ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Περιφέρεια σε Δράση” του υποψήφιου Περιφερειάρχη της Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης Κωστή Σιμιτσή, έχει ως εξής:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕ ΔΡΑΣΗ

ΣΙΜΙΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
Υποψήφιος Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης

- Χορηγούμενη-

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΜΑΣ
1. ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
2. ΕΚΙΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΖΙΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΛΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΕΡΤΙΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΠΕΝΑΖΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΝΙΚΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΟΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΤΕΡΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΕΒΡΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3. ΔΕΡΒΙΣ ΑΙΣΕ ΤΟΥ ΜΕΧΜΕΤ
4. ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΜΑΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΑΦΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
7. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
8. ΜΠΙΤΖΕΚΑ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΒΑΙΤΣΗ
9. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΒΑΪΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΡΕΝΤΑΡΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΓΕΝΙΟΥ
13. ΤΣΑΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΜΕΧΜΕΤ ΤΟΥ ΑΧΜΕΤ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΑΣΟΥ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΒΑΛΣΑΜΟΥ
2. ΠΑΤΗΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
1. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΔΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) σύζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΒΟΥΡΑ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4. ΓΚΟΓΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΓΡΑΝΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
7. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΕΞΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΤΕΡΥ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12. ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
13. ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ (ΛΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΨΑΛΤΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΙΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΘΗΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ ΤΟΥ ΣΑΜΠΡΗ
3. ΓΙΑΣΑΡ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΖΕΦΕΡ
4. ΔΟΝΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΠΖΑ ΙΚΣΑΝ ΤΟΥ ΧΑΜΔΗ
7. ΚΑΡΑ ΙΣΜΕΤ ΤΟΥ ΦΑΙΚ
8. ΚΑΡΑΛΙΓΚΑ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ ΒΙΛΤΑΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ
9. ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ σύζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΑΛΗ ΣΑΛΗΧ ΤΟΥ ΜΟΥΜΙΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΠΗΣ
1. ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΑΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗ ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΑΤΜΕ ΤΟΥ ΧΑΛΗΛ
3. ΖΑΡΑΒΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΣΑΠ ΑΧΜΕΤ ΤΟΥ ΜΕΧΜΕΤ
5. ΚΙΡΠΑΤΣΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΣΕΤΙΝΕ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΧΑΛΗΛ ΑΖΙΖ ΤΟΥ ΑΡΗΦ
8. ΧΑΛΗΛ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΟΥ ΑΖΗΖ
9. ΧΑΣΑΝ ΣΟΥΛΕ ΤΟΥ ΜΕΤΙΝ
10. ΧΑΤΖΗ ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΟΥ ΖΕΚΙΡΙΕ

- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -