ΠΑΠΑΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ Υποψήφιος Περιφερειάρχης
Εκλογική Περιφέρεια Δράμας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
- ΔΡΑΝΟΒΑΛΗ-ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
-
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
-
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΑΘΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΛΙΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΠΙΚΗ-ΜΠΑΜΠΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
-
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
-
ΤΣΙΜΠΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΛΙΖΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΤΣΟΛΠΙΔΟΥ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΤΟΛΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Έβρου
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
- ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ-ΜΑΝΑΒΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
-
ΒΛΙΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΓΚΙΔΙΚΑ ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ( ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΙΝΑ) του ΣΑΒΒΑ
-
ΚΑΛΟΥΤΣΑ ΠΕΡΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
-
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
-
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΜΟΛΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ
-
ΜΠΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΜΠΑΡΜΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ( ΣΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΝΑΖΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
-
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
-
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
-
ΡΙΖΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΔΑΜ
-
ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
-
ΤΟΨΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΤΡΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
Εκλογική Περιφέρεια Θάσου
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
- ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΤΣΩΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
- ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΓΙΑΓΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
-
ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ-ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
-
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
-
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
-
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
-
ΚΑΤΑΠΟΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
-
ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
-
ΜΑΣΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
-
ΜΠΡΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
-
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
-
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ξάνθης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
- ΑΖΑΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
-
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ
-
ΕΦΕΝΤΗ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ
-
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΛΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
-
ΜΑΞΟΥΜ ΜΠΙΡΓΚΙΟΥΛ του ΙΣΜΕΤ
-
ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΦΡΕΓΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
-
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
-
ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΑΜΠΡΗ
Εκλογική Περιφέρεια Ροδόπης
Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι
-
ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΜΟΥΧΑΡΕΜ
-
ΓΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
-
ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
-
ΚΑΣΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤ
-
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ( ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΠΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
-
ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΤΣΙΚΝΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΤΥΛΙΟΥ-ΧΑΡΙΤΟΥ ΖΩΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
-
ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
-
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ