fbpx
11.7 C
Alexandroupoli
Κυριακή, Σεπτέμβριος 22, 2019

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης

 Για την επόμενη εβδομάδα (από 3 έως 9-9-2018)

- Χορηγούμενη-

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 3 έως και 9 Σεπτεμβρίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/09/2018 Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς  

08.00-15.00

- Χορηγούμενη-

 

Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ 04/09/2018 Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι 08.00-15.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 05/09/2018 Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή 19.00-02.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ 06/09/2018 Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 19.00-02.00 Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/09/2018 Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/09/2018 Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/09/2018 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια  

17.00–24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 04/09/2018 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι  

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 05/09/2018 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι 07.00–14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 06/09/2018 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά  

07.00–14.00

 

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/09/2018 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 08/09/2018 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08.00–13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 03/09/2018 Μοναχοί – Ιππικό – Τρίκορφο – Μελίταινα – Κρυστάλη – Πόα – Κερασιά 17.00–00.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ -ΣΑΠΩΝ)

ΤΡΙΤΗ 04/09/2018 Δρύμη-Κάτω Δροσίνη-Οργάνη-Σμιγάδα-Μυρτίσκη-Βυρσίνη-Δρανία-Κύμη-Κάρδαμος-Σαρακινή. 08.00–14.00 Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 05/09/2018 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι. 17.00–00.00 Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 06/09/2018 Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας – Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας 09.00–15.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ – ΣΑΠΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/09/2018 Μεσούνη-Αίγειρος-Καλλίστη-Γλυφάδα

Παραλιακή ζώνη

Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης

09.00–15.00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

  ΚΥΡΙΑΚΗ

 

09/09/2018 Μεσούνη-Αίγειρος-Καλλίστη-Γλυφάδα

Παραλιακή ζώνη

Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης

16:00-22:00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

 

3/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                       Γλαύκη 09.00-15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Καλλιθέα, Εύμοιρο, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Λεύκη, Πετροχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι.

09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

 

4/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Πετεινός, Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα,

Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Μαγικό, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη,

Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο.

09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

5/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Όλβιο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Κρεμαστή, Άβατο,

Ν. Εράσμιο.

09.00-15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Μάγγανα. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

6/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο. 09.00-15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

7/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,

Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,

Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο,

Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό.

17.00-24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Γοργόνα, Σμίνθη, Μύκη, Σάτρες,

Τέμενος.

17.00-24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

9/9/2018

 

Α΄ΚΑΜ

 

Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη,

Πάχνη.

17.00-24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Τοξότες, Γαλάνη, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο. 17.00-24.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -