Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 26-6-2017 έως 2-7-2017)
Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 26 Ιουνίου έως και 2 Ιουλίου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
26/06/2017 |
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς |
08.00-15.00 |
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΤΡΙΤΗ |
27/06/2017 |
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι |
08.00-15.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
28/06/2017 |
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή |
08.00-14.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
29/06/2017 |
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα |
08.00-14.00 |
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
30/06/2017 |
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο |
19.00-02.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
01/07/2017 |
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά |
19.00-02.00 |
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
26/06/2017 |
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΤΡΙΤΗ |
27/06/2017 |
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
28/06/2017 |
Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
29/06/2017 |
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
30/06/2017 |
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
01/07/2017 |
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα |
08.00–13.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ |
26/06/2017 |
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά |
17.00 –00.00 |
Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ) |
ΤΡΙΤΗ |
27/06/2017 |
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή |
08.00 –14.00 |
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
28/06/2017 |
Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο |
17.00 –00.00 |
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
29/06/2017 |
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι |
08.00 –14.00 |
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
30/06/2017 |
Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Aγίου Χαραλάμπους-Πλατανίτη |
17.00 –00.00 |
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
01/07/2017 |
Παραλιακή ζώνη Αρωγής-Φαναρίου-Μέσης-Γλυφάδας |
08.00 –14.00 |
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ |
Α΄ΚΑΜ |
26/06/2017 |
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Σέλερο, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι |
17.00-24.00 |
Α.Τ ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
||
ΤΡΙΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
27/06/2017 |
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά |
17.00 -24.00 |
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Κιμμέρια, Σούνιο |
17.00-24.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ) |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
28/06/2017 |
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα, Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος |
09.00–15.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Κυψέλη, Εξοχή, Βανιάνο, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Παραλία Ερασμίου, Άβατο, Ν.Εράσμιο |
17.00-24.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
||
ΠΕΜΠΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
29/06/2017 |
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά |
09.00–15.00 |
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου. |
09.00–15.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
Α΄ΚΑΜ |
30/06/2017 |
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Σέλερο,Πολύσιτος,Λευκόπετρα, Σούνιο,Άκαρπο,Γρήγορο,Σέλινο, Συδινή,Ν.Κεσσάνη,Φίλια, Σήμαντρα,Π.Λάγος,Κουτσό. |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
Α΄ΚΑΜ |
02/07/2017 |
Νέα Αμισός Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα,Δάφνη, Όλβιο, Άβατο,Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο,Παραλία Μαγγάνων,Παραλια Ερασμίου |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |