Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 11 έως 17-9-2017)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 11 έως και 17 Σεπτεμβρίου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/09/2017 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια  

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 12/09/2017 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι  

07.00-14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/09/2017 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι 07.00-14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 14/09/2017 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά  

07.00-14.00

 

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/09/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 17.00-24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/09/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08.00-13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/09/2017 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια 17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 05/09/2017 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 07.00–14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 06/09/2017 Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι 07.00–14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ 07/09/2017 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά  

07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08/09/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 17.00–24.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/09/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08.00–13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/09/2017 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά  

17.00–00.00

 

Α.T. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ 12/09/2017 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή  

08.00–14.00

 

Α.Τ. AΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/09/2017 Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο  

08.00–14.00

 

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ 14/09/2017 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι  

17.00–00.00

 

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/09/2017 Παραλιακή ζώνη

Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Aγίου Χαραλάμπους-Πλατανίτη

 

08.00–14.00

 

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

17/09/2017 Παραλιακή ζώνη

Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης-Γλυφάδας-Mολυβωτής

 

 

17.00–00.00

 

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

 

 

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ   ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ  ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

 

11/9/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                        Σάτρες, Τέμενος. 09.00- 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

 

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Σέλερο, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι. 09.00-15.00 Α.Τ  ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΡΙΤΗ

 

12/9/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Κιμμέρια, Σούνιο. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Παραλία Ερασμίου, Παραλία Μυρωδάτου, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μαγγάνων, Παραλία Μάνδρας, Μυρωδάτο, Άβδηρα, Πόρτο Λάγος, Μάνδρα, Μάγγανα. 09.00-15.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

13/9/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Κυψέλη, Εξοχή, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Παραλία Ερασμίου, Άβατο, Ν. Εράσμιο. 09.00-15.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

 

Β΄ΚΑΜ

Ν.Κεσσάνη, Συδινή, Σέλινο, Σούνιο, Σέλερο, Λευκόπετρα, Πολύσιτος, Φίλια, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου, Παραλία Μαγγάνων. 09.00-15.00 Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

 

14/9/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου. 17.00-24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά, Κομνηνά. 09.00-15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

15/9/2017

 

Α΄ΚΑΜ

Σέλερο, Πολύσιτος, Λευκόπετρα, Σούνιο, Άκαρπο, Γρήγορο, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Φίλια, Σήμαντρα, Πόρτο Λάγος, Κουτσό. 17.00-24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ  ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη. 17.00-24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

17/9/2017

 

 

Α΄ΚΑΜ

Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου, Πόρτο Λάγος, Ν.Κεσσάνη, Συδινή, Σέλινο, Πολύσιτος, Σούνιο, Σέλερο, Λευκόπετρα, Κουτσό. 17.00-24.00 Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

 

Β΄ΚΑΜ

Ν.Αμισός, Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Παραλία Μαγγάνων, Παραλία Ερασμίου. 17.00-24.00 Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)