Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 27 Μαΐου έως 2 Ιουνίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 27/05/2019 | Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς | 19.00-02.00 | Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΤΡΙΤΗ | 28/05/2019 | Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι | 19.00-02.00 | Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ | 29/05/2019 | Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή | 08.00-15.00 | Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΠΕΜΠΤΗ | 30/05/2019 | Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα | 08.00-15.00 | Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 31/05/2019 | Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο | 08.00-14.00 | Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/06/2019 | Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά | 14.00-22.00 | Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ
|
02/06/2019 | Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά | 14.00-22.00 | Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 27/05/2019 | Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,
Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια |
17.00–24.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΤΡΙΤΗ | 28/05/2019 | Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα,
Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ | 29/05/2019 | Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι | 07.00–14.00 | Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΠΕΜΠΤΗ | 30/05/2019 | Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,
Λυκόφη, Λαγυνά |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 31/05/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,
Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα |
17.00–24.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/06/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,
Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα |
08.00–13.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ
|
02/06/2019 | Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,
Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια |
07.00–14.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 27/05/2019 | Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά | 17.00 – 23.00
|
Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
|
ΤΡΙΤΗ | 28/05/2019 | Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή | 08.00 –14.00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ | 29/05/2019 | Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,
Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι |
17.00 – 23.00
|
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΕΜΠΤΗ | 30/05/2019 | Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι | 08.00 –14.00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 31/05/2019 | Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,
Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο |
08.00 –14.00 |
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 01/06/2019 | Άνω Δροσίνη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή | 06:00-14:00 |
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 02/06/2019 | Άνω Δροσίνη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή | 06:00-14:00 |
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ | |
ΔΕΥΤΕΡΑ
27/5/2019 |
Α΄ΚΑΜ |
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,Γλαύκη |
09.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο |
18.00-01.00 | Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
|
ΤΡΙΤΗ
28/5/2019 |
Α΄ΚΑΜ |
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο,
Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο |
08.00-15.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο |
18.00-01.00 | Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29/5/2019 |
Α΄ΚΑΜ |
Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και
Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο |
18.00-01.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) |
Β΄ΚΑΜ |
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες,
Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν. Εράσμιο, Όλβιο |
08.00-15.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
|
ΠΕΜΠΤΗ
30/5/2019 |
Α΄ΚΑΜ |
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,
Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα |
08.00-15.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) |
Β΄ΚΑΜ |
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο | 18.00-01.00 | Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) |
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31/5/2019 |
Α΄ΚΑΜ |
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος,
Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό |
18.00-01.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) |
Β΄ΚΑΜ |
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος | 08.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
|
ΚΥΡΙΑΚΗ
2/6/2019 |
Α΄ΚΑΜ | Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο | 15.00-22.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη |
08.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |