Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 1 έως 7 Μαΐου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΤΡΙΤΗ |
02/05/2017 |
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι |
19.00-02.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
03/05/2017 |
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή |
19.00-02.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
04/05/2017 |
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα |
08.00-15.00 |
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
05/05/2017 |
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο |
08.00-15.00 |
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
06/05/2017 |
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά |
08.00-14.00 |
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΤΡΙΤΗ |
02/05/2017 |
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
03/05/2017 |
Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
04/05/2017 |
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
05/05/2017 |
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια |
07.00–14.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ |
06/05/2017 |
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα |
08.00–13.00 |
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΤΡΙΤΗ |
02/05/2017 |
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή |
17.00–00.00 |
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ |
03/05/2017 |
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι |
08.00–14.00 |
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΕΜΠΤΗ |
04/05/2017 |
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι |
17.00–00.00 |
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
05/05/2017 |
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο |
08.00–14.00 |
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ |
07/05/2017 |
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή |
17.00–00.00 |
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ |
ΩΡΑΡΙΟ |
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
|
ΔΕΥΤΕΡΑ |
Α΄ΚΑΜ |
1/05/2017 |
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
Β΄ΚΑΜ |
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Ανθηρό, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Γιαλιστερό, Έρανος |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ) |
||
ΤΡΙΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
2/05/2017 |
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια |
09.00 – 15.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά |
09.00 – 15.00 |
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) |
||
ΤΕΤΑΡΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
3/05/2017 |
Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα, Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
||
ΠΕΜΠΤΗ |
Α΄ΚΑΜ |
4/05/2017 |
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα |
09.00 – 15.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ) |
Β΄ΚΑΜ |
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά |
09.00 – 15.00 |
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ) |
||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
Α΄ΚΑΜ |
5/05/2017 |
Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |
||
ΚΥΡΙΑΚΗ |
Α΄ΚΑΜ |
7/05/2017 |
Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ) |
Β΄ΚΑΜ |
Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη |
18.00 – 01.00 |
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ) |