fbpx
17 C
Alexandroupoli
Δευτέρα, 28 Σεπτεμβρίου, 2020

Δρομολόγια κινητών αστυνομικών μονάδων Θράκης

Για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως 14-6-2020)

- Χορηγούμενη-

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως και 14 Ιουνίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ09/06/2020Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι19.00-02.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ10/06/2020Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή19.00-02.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ11/06/2020Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα08.00–15.00Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/06/2020Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο08.00–15.00Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ13/06/2020Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά08.00–14.00Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

- Χορηγούμενη-

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ09/06/2020Κυριακή, Μικρό και Μεγάλο Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι07.00–14.00Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ10/06/2020Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι10.00–14.00Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ11/06/2020Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά  07.00–14.00  Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/06/2020Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα19.00–02.00Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ13/06/2020Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα08.00–13.00Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ09/06/2020Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,  Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.                                  17:00-23:00Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)    
ΤΕΤΑΡΤΗ10/06/2020Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο  17:00-23:00Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ11/06/2020Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,  Κερασιά, Μοναστήρι08:00-14:00Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ12/06/2020Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας -Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές -Προφήτης Ηλίας                              08:00-14:00  Α.Τ. ΣΑΠΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ  14/06/2020Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης17:00-00:00                                                        Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ   08/06/2020   Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη, Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο19.00-02.00Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ   09/06/2020 Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο19.00-02.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ   10/06/2020 Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν. Εράσμιο, Όλβιο09.00-15.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ   11/06/2020 Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω και Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο08.00-15.00Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   12/06/2020 Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος09.00-15.00Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ   14/06ΥΤΕΡΑρ/2020Α΄ΚΑΜΝ. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο19.00-02.00Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
Β΄ΚΑΜ  Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη19.00-02.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
- Χορηγούμενη-

Ακολουθήστε μας και στο Instagram

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ evros24.gr

 

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -
error: Content is protected !!