fbpx
20.9 C
Alexandroupoli
Δευτέρα, 27 Μαΐου, 2024

Διακρίσεις με μετάλλια για τους αθλητές της Ελληνικής Πολεμικής Αγωγής

- Χορηγούμενη-

Το Σάββατο 6 Απριλίου πραγματοποιήθηκαν οι αγώνες πρωταθλήματος παγκρατίου αθλήματος Βορείου Ελλάδος 2024, στο κλειστό γυμναστήριο Μιχάλης Παρασκευόπουλος στην Αλεξανδρούπολ με περισσότερες από 300 συμμετοχές αθλητών.

Αναλυτικά, οι αθλητές της Ελληνικής Πολεμικής Αγωγής πέτυχαν:

ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΑΡΧΥΚΙΔΗ Άρτεμης
2)ΣΚΟΥΡΛΗ Αθανασία
3)ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Ιωάννης
4)ΚΑΝΑΤΣΙΟΣ Βασίλειος
5)ΜΑΥΡΑΚΗ Ανθινίκη
6)ΠΕΤΡΙΔΟΥ Αικατερίνη
7)ΚΑΡΑΤΖΑΣ Άγγελος
8)ΤΕΡΖΗΣ Γεώργιος
9)ΜΑΜΑΤΖΑΝΙΑΝ Γεώργιος
10)ΡΑΠΤΗΣ Γεώργιος
11)ΡΙΜΑΓΜΟΣ Νικόλαος
12)ΑΡΑΚΕΛΙΑΝ Μιχαήλ
13)ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Χρήστος
14)ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ιωάννης
15)ΠΑΣΧΟΣ Γεώργιος
16)ΠΑΣΧΟΣ Κωσταντίνος
17)ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ Αλέξανδρος
18)ΦΥΔΑΝΑΚΗ Χριστίνα
19)ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Βάγια
20)ΜΑΝΩΛΙΔΗ Βασιλική
21)ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ Αικατερίνη
22)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Συμεών
23)ΚΑΡΡΑ Πολυξένη
24)ΠΙΤΗΣ Ιωάννης

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Δημήτριος
2)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Μιχαήλ
3)ΑΔΑΜΙΔΗ Ειρήνη
4)ΜΑΜΑΤΖΑΝΙΑΝ Μαρία
5)ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ Ηλίας
6)ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Νικόλαος
7)ΚΟΝΤΟΣ Ορφέας

8)ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ Χρήστος
9)ΠΑΡΑΣΧΟΥ Ανέστης
10)ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ Νικόλαος
11)ΝΤΙΝΑΣ Κωσταντίνος
12)ΑΔΑΜΙΔΗΣ Άγγελος
13)ΜΠΑΡΚΟΓΛΟΥ Κρίστη
14)ΒΑΒΑΛΟΥ Δέσποινα
15)ΠΙΤΗΣ Αθανάσιος
16)ΚΟΥΤΣΑΚΗ Αγγελική (2 Συμμετοχές)
17)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Θεμιστοκλής
18)ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ Βαλέρια

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΝΤΙΝΑΣ Δημήτριος
2)ΚΑΝΑΒΙΔΗΣ Γεώργιος
3)ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος
4)ΚΑΝΑΒΙΔΗΣ Νικόλαος
5)ΚΟΥΤΣΑΚΗ Χρύσα
6)ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ Χρυσοβαλάντης
7)ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος
8)ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ Ελευθέριος
9)ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ Στέφανος
10)ΤΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος
11)ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Απόστολος
12)ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ Βασίλιος
13)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Πέτρος

ΠΥΞ-ΛΑΞ
ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΜΑΥΡΑΚΗ Ανθινίκη
2)ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ιωάννης
3)ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ Ελευθέριος
4)ΜΑΜΑΤΖΑΝΙΑΝ Μαρία

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΠΑΡΑΣΧΟΥ Ανέστης
2)ΠΑΣΧΟΣ Γεώργιος
3)ΦΥΔΑΝΑΚΗ Χριστίνα

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΡΙΜΑΓΜΟΣ Νικόλαος
2)ΑΡΑΚΕΛΙΑΝ Μιχαήλ
3)ΠΑΣΧΟΣ Κωσταντίνος
4)ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ Στέφανος
5)ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ Αλέξανδρος
6)ΜΠΑΡΚΟΓΛΟΥ Κρίστη
7)ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ Βασίλιος

ΑΓΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Συμεών

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ :
1)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Πέτρος
ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2)ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ Βαλέρια
3)ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗ Αικατερίνη
4)ΠΙΤΗΣ Ιωάννης
5)ΚΑΡΡΑ Πολυξένη

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΠΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Θεμιστοκλής
3)ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ Συμεών
4)ΒΑΒΑΛΟΥ Δέσποινα

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ:
1)ΚΟΝΤΑΞΗΣ Πέτρος
2)ΚΟΥΤΣΑΚΗ Χρύσα
3)ΜΑΝΩΛΙΔΗ Βασιλική
(34 ) ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ( 26) ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ( 23) ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ
ΣΥΝΟΛΟ: 81 ΜΕΤΑΛΛΙΑ

- Χορηγούμενη-

Ακολουθήστε μας και στο Instagram

ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ APP ΤΟΥ evros24.gr

Διαβασε και αυτο