fbpx
10.6 C
Alexandroupoli
Πέμπτη, Δεκέμβριος 12, 2019

Τα αποτελέσματα των εκλογών του Επιμελητηρίου Έβρου

- Χορηγούμενη-

Η Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Έβρου ανακοινώνει τα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη Προέδρου και μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Έβρου των εκλογών της 2, 3 και 4 Δεκεμβρίου 2017.

ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΟΛΟ ΨΗΦΙΣΑΝΤΩΝ ΕΓΚΥΡΑ ΑΚΥΡΑ ΛΕΥΚΑ
ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ 691 680 11 0
ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ 558 554 4 0
ΕΜΠΟΡΙΚΟ 609 596 11 2
ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ 53 51 1 1
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ          52 52 0 0
ΣΥΝΟΛΑ 1.963 1.933 27 3

ΕΠΙΧΕΙΡΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ

- Χορηγούμενη-

Επικεφαλής ΣυνδυασμούΤΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ (Έδρες 7)
Ψήφισαν: 609, Άκυρα: 11, Λευκά: 2

  1. ΜΟΥΧΤΑΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 197
  2. ΚΟΥΡΜΠΑΝΙΑΝ ΒΙΒΙΑΝ 184
  3. ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 156
  4. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 126
  5. ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 115
  6. ΚΕΚΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91
  7. ΚΕΣΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 81
  8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80
  9. ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 79
  10. ΤΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 61
  11. ΤΡΑΖΕΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 55
  12. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ (Τάσος) 53
  13. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 38
  14. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 36
  15. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28
  16. ΡΙΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΙΖΟΣ 25
  17. ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 23
  18. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19
  19. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 15
  20. ΜΑΤΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 15
  21. ΜΑΡΑΣΛΗ – ΣΙΜΣΙΡΙΚΗ ΧΡΥΣΗ 14
  22. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 9
  23. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ (Έδρες 7)
Ψήφισαν: 691, Άκυρα: 11

  1. ΤΟΨΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (Επικεφαλής Συνδυασμού)
  2. ΣΑΡΔΑΝΗΣ ΖΗΣΗΣ 225
  3. ΛΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 192
  4. ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 174
  5. ΓΕΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 130
  6. ΜΠΙΛΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (Βούλης130
  7. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 114
  8. ΠΑΠΑΡΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ 93
  9. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 91
  10. ΣΙΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 75
  11. ΒΑΒΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 65
  12. ΛΑΧΤΑΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 51
  13. ΜΠΑΣΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
  14. ΜΑΡΑΣΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 42
  15. ΤΣΟΥΛΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μπάμπης) 38
  16. ΨΥΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37
  17. ΣΙΓΡΕΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 32
  18. ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25
  19. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25
  20. ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 23
  21. ΜΑΡΙΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 18
  22. ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μπάμπης) 17
  23. ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15
  24. ΔΑΔΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12
  25. ΦΙΓΚΕΛΣΤΑΪΝ ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (Άκης) 12
  26. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 11
  27. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
  28. ΓΚΑΝΤΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8
  29. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 8

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (Έδρες 5)
Ψήφισαν: 558, Άκυρα: 4

  1. ΡΑΔΙΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 206
  2. ΜΠΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 125
  3. ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 119
  4. ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΝΑ 112
  5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 104
  6. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 100
  7. ΣΤΕΡΓΙΟΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 100
  8. ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 93
  9. ΜΠΑΜΠΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ (Κρύστα) 77
  10. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 73
  11. ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ 60
  12. ΣΑΛΙΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 49
  13. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46
  14. ΚΕΣΣΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45
  15. ΓΛΗΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39
  16. ΒΑΛΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 37
  17. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 25
  18. ΔΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23
  19. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 15
  20. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 11
  21. ΠΡΕΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11
  22. ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 9
  23. ΦΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9
  24. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7

ΤΜΗΜΑ ΕΞΑΓΩΓΙΚΟ (Έδρα 1)
Ψήφισαν: 53, Άκυρα: 1, Λευκά: 1

  1. ΣΙΜΣΙΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 33
  2. ΠΕΝΤΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 21
  3. ΔΑΡΔΑΜΠΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 20

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ (Έδρα 1)
Ψήφισαν: 52

  1. ΠΑΛΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 48
  2. ΧΑΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12
  3. ΜΠΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 6*
  • Ο Υποψήφιος Ζαχαρίας Μπουμπόπουλος είχε αποσύρει την υποψηφιότητα του πρό της εκλογικής διαδικασίας για προσωπικούς λόγους.
- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -