Το πλήρες ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Νέα Πορεία” του Ευάγγελου Πουλιλιού
ΠΟΥΛΙΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος Σουφλίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΦΕΑ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Ορφέα
- ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΑΚΗ ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΜΑΡΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
-
ΓΚΟΥΣΤΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΜΠΑΚΑΛ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΜΕΤ
-
ΜΠΕΚΗΡ ΝΕΤΖΜΙΕ ΤΟΥ ΟΣΜΑΝ
-
OUZOUNI VERA TOY KIRIL
-
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
-
ΣΑΡΑΓΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΤΖΑΦΕΡΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΙΑΝ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ
-
ΤΟΠΟΥΖΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Σουφλίου
- ΒΙΑΖΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΒΙΤΑΛΗ
-
ΓΚΟΥΔΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
-
ΖΗΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ
-
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
-
ΚΑΛΙΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
-
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
-
ΜΑΤΘΑΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
-
ΜΙΛΚΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
-
ΜΠΑΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΟΥΤΣΙΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
-
ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
-
ΦΑΣΛΗ-ΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΗΝ ΤΟΥ ΑΜΕΤ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥ Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Τυχερού
- ΓΕΜΟΥΣΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
-
ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ
-
ΔΑΒΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
-
ΚΟΥΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
-
ΜΟΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
-
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΠΙΛΙΠΟΣΙΑΝ ΜΕΤΑΞΙΑ ΤΟΥ ΒΑΝΙΚ
-
ΠΟΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
-
ΣΑΜΨΟΥΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΣΙΩΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΟΡΙΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αμορίου
- ΑΓΕΛΑΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
-
ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
-
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
-
ΜΑΝΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
-
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΔΙΑΣ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δαδιάς
- ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΒΙΝΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΛΥΓΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΙΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΝΟΦΩΛΕΑΣ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Κορνοφωλέας
- ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΒΕΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΖΑΠΑΡΤΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
-
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΒΑΡΩΝ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λαβάρων
- ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΟΥΖΟΥΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΤΑΜΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΤΟΥΚΤΟΥΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
-
ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΓΥΝΩΝ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λαγυνών
- ΓΚΑΒΑΝΟΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
-
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
-
ΚΟΡΟΜΗΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΠΙΡΠΙΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λυκόφωτος
- ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΚΟΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΤΣΟΥΤΣΟΥΜΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
-
YULIYANOVA (ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΤΣΗ) ALINA συζ. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΤΣΗ ΙΩΑΝΝ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μαυροκκλησίου
- ΚΑΡΑΜΕΜΕΤ ΑΛΗΣΑΝ ΤΟΥ ΣΕΜΣΗΤ
-
ΝΙΚΟΛΤΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
-
ΠΑΡΙΣΙΔΗΣ ΠΑΡΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
-
ΧΟΤΖΙΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ ΤΟΥ ΤΖΕΦΕΡ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΔΕΡΕΙΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μικρού Δερείου
- ΑΠΤΟΥΡΑΧΜΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΟΥ ΜΕΜΕΤ
-
ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΙΣΕΛ ΤΟΥ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ
-
ΝΙΖΑΜ ΑΛΗ ΤΟΥ ΧΟΥΣΕΙΝ
-
ΝΤΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΜΕΜΕΤ ΤΟΥ ΑΛΗ
-
ΠΕΝΤΖΙΑΛ ΧΟΥΣΕΙΝ ΤΟΥ ΑΧΜΕΤ
-
ΣΤΑΜΑΤΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
-
ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΣΑΛΙΧΑ ΤΟΥ ΣΑΜΠΡΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΒΑΤΩΝΟΣ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Προβατώνος
- ΔΑΝΤΣΙΟΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
-
ΚΑΚΚΑ (ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
-
ΚΥΡΙΖΑΚΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
-
ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗ
-
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πρωτοκκλησίου
- ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
-
ΚΑΡΑ ΧΑΚΙ ΤΟΥ ΜΟΥΣΛΙΟΥΜ
-
ΚΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
-
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
-
ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΑΛΗ ΤΟΥ ΑΡΙΦ
-
ΤΣΙΑΜΠΑΖ ΣΕΜΙΧΑ ΤΟΥ ΣΑΛΗΜ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΦΛΙΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Σουφλίου
- ΔΙΧΤΗΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
-
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
-
ΜΟΥΤΑΦΑΛΙΔΟΥ ΑΡΕΒΙΚ (ΧΡΥΣΑ) ΤΟΥ ΟΓΚΑΝΕΣ
-
ΟΛΠΑΣΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
-
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΠΕΧΛΕΒΑΝΗ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
-
ΤΣΑΛΚΑΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΧΕΡΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τυχερού
- ΔΑΡΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
-
ΔΟΥΚΑΛΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ
-
ΖΑΓΓΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
-
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
-
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
-
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΛΑΚΤΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φυλακτού
-
ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΙΑΧΑΗΛ
-
ΔΑΝΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΠΟΛΥΖΩΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
-
ΤΟΥΤΖΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
-
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ