Προβλεπόμενο πρόγραμμα κίνησης συνεργείων ΠΕ ΕΒΡΟΥ από 22/08/2017 έως 25/08/2017

Τρίτη, 22/08/17

Τετάρτη,23/08/17

Πέμπτη, 24/08/17

Παρασκευή,25/08/17

ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΧΙΛΗ

ΦΕΡΕΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Ν. ΕΒΡΟΥ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
ΠΑΛΑΓΙΑ ΑΒΑΝΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΝΘΕΙΑ ΑΡΙΣΤΗΝΟ ΛΟΥΤΡΑ ΠΕΥΚΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΑΠΑΛΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΦΕΡΕΣ- ΒΡΥΣΟΥΛΑ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΦΕΡΕΣ ΠΟΡΟΣ ΚΑΒΗΣΟΣ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕΠΛΟΣ ΚΗΠΟΙ ΓΕΜΙΣΤΗ.

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΦΥΛΑΚΤΟ ΛΥΡΑ ΛΑΓΥΝΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΗΠΩΝ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΤΥΧΕΡΟ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)
ΑΡΔΑΝΙΟ (Δ.ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΑΥΡΗ ΘΥΜΑΡΙΑ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΥΧΕΡΟ ΠΡΟΒΑΤΩΝΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗ.

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΑΓΡΙΑΝΝΗ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΜΑΝΔΡΑ ΑΜΟΡΙΟ ΛΑΒΑΡΑ ΚΙΣΣΑΡΙΟ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΚΟΡΥΜΒΟΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΔΑΔΙΑ ΛΥΚΟΦΗ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΡΥΜΒΟΣ ΜΙΚΡΟ ΔΕΡΕΙΟ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΚΥΑΝΗ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΧΙΟΝΑΔΕΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΡΗΓΙΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΘΥΡΕΑ ΛΑΓΟΣ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΔΙΔ/ΧΟ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)
ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΜΑΝΗ ΚΑΡΩΤΗ ΣΙΤΑΡΙΑ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ ΒΡΥΣΙΚΑ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΚΟΜΜΑΡΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ

(Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΥΡΓΟΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΠΤΗ ΝΕΟΧΩΡΙ

(Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ –ΟΙΝΟΗ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ (Δ.ΟΡ/ΔΑΣ)

ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙ ΔΟΞΑ (Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΧΕΙΜΩΝΙΟ ΘΟΥΡΙΟ (Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΣΟΦΙΚΟ (Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

Τρίτη, 22/08/17

Τετάρτη,23/08/17

Πέμπτη, 24/08/17

Παρασκευή,25/08/17

ΦΥΛΑΚΙΟ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΣΠΗΛΑΙΟ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ) ΣΑΚΚΟΣ ΚΑΒΥΛΗ ΣΤΕΡΝΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΡΙΖΙΑ ΚΕΡΑΜΟΣ ΦΥΛΑΚΙΟ ΕΛΑΙΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΣΠΗΛΑΙΟ ΚΑΝΑΔΑΣ ΑΡΖΟΣ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΒΥΣΣΑ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΜΑΡΑΣΙΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΑΕΤΟΧΩΡΙ ΝΙΨΑ ΔΩΡΙΚΟ ΑΓΝΑΝΤΙΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΦΕΡΕΣ ΠΟΡΟΣ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΜΕΣΤΗ ΣΥΚΟΡΑΧΗ ΑΥΡΑ ΑΤΑΡΝΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΧΙΛΗ ΜΑΚΡΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΠΥΡΓΟΣ ΛΕΠΤΗ

ΝΕΟΧΩΡΙ (ΑΣ- ΠΑ)

ΒΥΣΣΑ ΚΑΒΥΛΗ ΣΤΕΡΝΑ

(ΑΣ- ΠΑ)

ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΚΟΜΑΡΑ

(ΑΣ-ΠΑ)

ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΜΑΝΗ ΚΑΡΩΤΗ (ΑΣ-ΠΑ)
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Β. ΕΒΡΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Β. ΕΒΡΟΥ