fbpx
14.3 C
Alexandroupoli
Σάββατο, Σεπτέμβριος 21, 2019

Οι 152 Υποψήφιοι του συνδυασμού “Πόλη & Πολίτες – Βαγγέλης Λαμπάκης”

- Χορηγούμενη-

Εχθές το απόγευμα (Κυριακή 5 Μαΐου 2019) η παράταξή  “Πόλη & Πολίτες – Βαγγέλης Λαμπάκης” κατέθεσε στο πρωτοδικείο Αλεξανδρούπολης το φάκελο των 152 υποψηφίων δημοτικών συμβούλων για τις εκλογές του Μαΐου 2019.

ΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

- Χορηγούμενη-

Υποψήφιος Δήμαρχος Αλεξανδρούπολης

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αλεξανδρούπολης

1.        ΑΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2.        ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
3.        ΑΤΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4.        ΒΑΜΒΑΚΕΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5.        ΒΑΤΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6.        ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
7.        ΒΡΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8.        ΓΑΒΡΙΛΟΒΑ ΙΟΥΛΙΑ
9.        ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10.      ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.      ΓΙΑΜΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
12.      ΓΚΙΔΙΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ)
13.      ΓΚΙΡΤΖΗ-ΚΑΪΚΑ ΡΑΛΛΟΥ  (ΡΟΥΛΑ)
14.      ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15.      ΓΚΡΙΤΖΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
16.      ΓΛΗΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
17.      ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
18.      ΔΑΓΛΗ ΓΙΑΣΑΡ
19.      ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ
20.      ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21.      ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.      ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
23.      ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
24.      ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
25.      ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
26.      ΚΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
27.      ΛΑΛΑΜΠΕΚΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
28.      ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
29.      ΜΗΡΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ
30.      ΜΗΤΡΙΤΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31.      ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
32.      ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ
33.      ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
34.      ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
35.      ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36.      ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
37.      ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΕΜΙΝ
38.      ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39.      ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
40.      ΣΟΥΛΤΑ-ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ
41.      ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ
42.      ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΠΗΓΗ  (ΠΗΓΗ)
43.      ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚΙΝΔΥΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ
44.      ΤΕΡΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
45.      ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
46.      ΤΣΟΝΙΔΟΥ -ΣΚΕΥΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  (ΕΛΛΗ
47.      ΤΣΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
48.      ΦΑΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
49.      ΦΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
50.      ΧΑΤΖΗΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
51.      ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΝΟΥΕΛΑ
52.      ΧΙΤΖΗ ΣΟΦΙΑ
53.      ΧΩΡΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Τραϊανούπολης

1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ)

 

2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας  Φερών

1.        ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2.        ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3.        ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ
4.        ΚΑΜΠΑΝΤΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
5.        ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6.        ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
7.        ΠΕΤΡΙΧΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8.        ΤΣΙΡΩΖΗ ΣΜΑΡΩ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Άβαντος

1.        ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
2.        ΔΟΥΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
3.        ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4.        ΜΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
5.        ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
6.        ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7.        ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αλεξανδρούπολης

1.        ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2.        ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3.        ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΝΕΖΑΤH
4.        ΜΠΟΤΣΙΑΒΑ ΜΑΡΙΝΑ
5.        ΝΑΪΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6.        ΠΑΖΑΡΛΙΩΤΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ  (ΝΙΚΗ)
7.        ΠΑΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8.        ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ)
9.        ΠΙΣΤΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
10.      ΠΟΝΤΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
11.      ΣΠΥΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  (ΣΤΕΛΙΟΣ)
12.      ΣΥΝΑΠΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
13.      ΤΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14.      ΤΑΤΕΒΟΣΙΑΝ ΕΛΕΝΑ
15.      ΤΣΑΚΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16.      ΧΡΗΣΤΟΥΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΘΕΙΑΣ   

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ανθείας

1.        ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2.        ΚΑΡΑΣΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3.        ΚΑΣΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4.        ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
5.        ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6.        ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΔΑΝΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αρδανίου

1.        ΙΝΤΖΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2.        ΚΑΠΟΥΣIΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3.        ΚΟKΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4.        ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
5.        ΜΠΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
6.        ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δορίσκου

1.        ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2.        ΓΙΟΦΤΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3.        ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4.        ΝΤΟΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5.        ΡΟΥΦΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ

 

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΩΡΙΚΟΥ 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δωρικού

1.        ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2.        ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3.        ΝΕΠΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4.        ΣΑΡΙΜΠΕΚΙΔΗΣ ΑΝΤΡΑΝΙΚ
5.        ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
6.        ΧΡΥΣΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΟΥΤΡΟΥ 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λουτρού

1.        ΓΚΙΟΥΡΚΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2.        ΝΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.        ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4.        ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
5.        ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
6.        ΦΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΚΡΗΣ   

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μάκρης

1.        ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΪΦΖΗ
2.        ΙΣΜΑΗΛ ΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ
3.        ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
4.        ΜΠΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
5.        ΧΑΤΖΗ ΣΑΛΗ
6.        ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νίψης

1.        ΒΑΣΙΛΕΙΑΔOY KΥΡΙΑΚΗ
2.        ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3.        ΜΑΛΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
4.        ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5.        ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ     

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πέπλου

1.        ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2.        ΚΟΥΔΟΥΜΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
3.        ΤΣΟΤΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4.        ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5.        ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
6.        ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΣΟΦ ΙΑ
7.        ΣΑΜΨΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ
8.        ΣΙΤΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ      

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Συκορράχης

1.        ΑΪΒΑΛΙ ΜΠΙΛΙΑΛ
2.        ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΡΑΧ
3.        ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΛΙΖ
4.        ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΤΗΦ
5.        ΣΑΡΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6.        ΣΑΡΡΙΔΟΥ ΜΕΡΣΙΝΗ

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Φερών

1.ΑΔΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2.ΓΙΑΝΤΣΕΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
3.ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΜΕΤΙΝ
4.ΚΟΡΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑ
5.ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6.ΜΠΕΔΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
7.ΠΕΜΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8.ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9.ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
10.ΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
11.ΤΣΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -