Προβλεπόμενο πρόγραμμα κίνησης συνεργείων ΠΕ ΕΒΡΟΥ από 07/08/2017 έως 12/08/2017

Συνεργείο

Αρμοδιότητες

Δευτέρα,07/08/17

Τρίτη, 08/08/17

Τετάρτη,09/08/17

Πέμπτη, 10/08/17

Παρασκευή,11/08/17

Σάββατο 12/08/17

1.ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Συντονισμός, εκπαίδευση, έλεγχος συνεργείων, δειγματοληψίες ΛΟΥΤΡΑ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Ν.ΕΒΡΟΥ
2. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΦΕΡΕΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΧΙΛΗ ΜΑΚΡΗ ΔΙΚΕΛΛΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΝΘΕΙΑ ΑΡΙΣΤΗΝΟ ΑΓΝΑΝΤΙΑ.

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ ΑΠΑΛΟΣ ΜΑΪΣΤΡΟΣ ΑΜΦΙΤΡΙΤΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΦΕΡΕΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΦΕΡΕΣ ΠΟΡΟΣ ΚΑΒΗΣΟΣ.

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΔΟΡΙΣΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

3. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΦΥΛΑΚΤΟ ΛΥΡΑ ΛΑΓΥΝΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΗΠΩΝ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ ΤΥΧΕΡΟ ΠΡΟΒΑΤΩΝΑΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗ.

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΕΠΛΟΣ ΚΗΠΟΙ ΓΕΜΙΣΤΗ.

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΗΠΩΝ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)
ΙΤΕΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΑΥΡΗ ΘΥΜΑΡΙΑ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΑΡΔΑΝΙΟ ΒΡΥΣΟΥΛΑ ΠΟΡΟΣ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

4. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΣΟΥΦΛΙ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΙΔΗΡΩ.

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΑΓΡΙΑΝΝΗ ΠΡΩΤΟΚΚΛΗΣΙ ΜΑΥΡΟΚΚΛΗΣΙ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΣΟΥΦΛΙ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ) ΚΥΡΙΑΚΗ ,ΚΟΡΥΜΒΟΣ, ΜΙΚΡΟ ΔΕΡΕΙΟ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΜΑΝΔΡΑ ΑΜΟΡΙΟ ΛΑΒΑΡΑ ΚΙΣΣΑΡΙΟ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)
ΚΟΡΝΟΦΩΛΙΑ ΔΑΔΙΑ ΛΥΚΟΦΗ

(Δ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

5. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΙΣΑΑΚΙΟ ΠΡΑΓΓΙ ΠΕΤΡΑΔΕΣ ΠΥΘΙΟ.

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΜΕΤΑΞΑΔΕΣ ΒΡΥΣΙΚΑ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙ ΠΑΛΙΟΥΡΙ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΔΙΔ/ΧΟ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ) ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙ ΚΑΡΩΤΗ ΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΚΟ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΡΗΓΙΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΘΥΡΕΑ ΛΑΓΟΣ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΑΣΒΕΣΤΑΔΕΣ-ΜΑΝΗ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ΚΥΑΝΗ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

6. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΑΜΜΟΒΟΥΝΟ, ΚΥΠΡΙΝΟΣ ΚΟΜΑΡΑ, ΜΙΚΡΗ ΔΟΞΙΠΑΡΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΛΕΠΤΗ ΝΕΟΧΩΡΙ ΒΑΛΤΟΣ ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΞΙΠΑΡΑ.

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΘΟΥΡΙΟ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ) ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙ ΧΙΟΝΑΔΕΣ

(Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΛΑΓΟΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΧΕΙΜΩΝΙΟ ΘΟΥΡΙΟ (Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΣΟΦΙΚΟ (Δ. ΔΙΔ/ΧΟΥ)

ΠΥΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΣΑΚΚΟΣ

(Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

Συνεργείο

Αρμοδιότητες

Δευτέρα,07/08/17

Τρίτη, 08/08/17

Τετάρτη,09/08/17

Πέμπτη, 10/08/17

Παρασκευή,11/08/17

Σάββατο 12/08/17

7. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΣΑΚΚΟΣ ΚΑΒΥΛΗ ΣΤΕΡΝΑ.

(Δ.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΔΙΚΑΙΑ ΔΙΛΟΦΟΣ ΟΡΜΕΝΙΟ ΠΕΤΡΩΤΑ.

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΡΙΖΙΑ ΚΕΡΑΜΟΣ ΦΥΛΑΚΙΟ ΕΛΑΙΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ (ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ) ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΣ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΡΙΖΙΑ

(ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΙΚΗ ΑΚΜΑΙΟΚΤΟΝΙΑ)

ΒΥΣΣΑ ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ ΜΑΡΑΣΙΑ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΣΠΗΛΑΙΟ ΚΑΝΑΔΑΣ ΑΡΖΟΣ ΠΛΑΤΗ

(Δ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

8. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα, Αγροτικό (ΑΓ) φυσικό (ΦΣ) σύστημα ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ ΔΟΡΙΣΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑ ΠΕΥΚΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΑΕΤΟΧΩΡΙ ΝΙΨΑ ΔΩΡΙΚΟ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΑΛΑΓΙΑ ΑΒΑΝΤΑΣ ΑΙΣΥΜΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΜΕΣΤΗ ΚΙΡΚΗ ΣΥΚΟΡΑΧΗ ΑΥΡΑ ΑΤΑΡΝΗ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΦΕΡΕΣ ΚΑΒΗΣΟΣ ΠΥΛΑΙΑ

(Δ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

9. Συνεργείο Δειγματοληψίες / Ψεκασμοί στο Αστικό (ΑΣ) περιαστικό (ΠΑ) σύστημα. ΠΑΤΑΓΗ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ (ΑΣ) ΒΥΣΣΑ ΚΑΒΥΛΗ ΣΤΕΡΝΑ

(ΑΣ)

ΔΙΚΑΙΑ ΟΡΜΕΝΙΟ

(ΑΣ)

ΒΡΥΣΗ, ΔΟΞΑ ,ΜΕΓΑΛΗ ΔΟΞΙΠΑΡΑ (ΑΣ) ΧΕΙΜΩΝΙΟ ΘΟΥΡΙΟ ΣΟΦΙΚΟ (ΑΣ)
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Β.ΕΒΡΟΥ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΠΑΓΙΔΩΝ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΑΚΜΑΙΩΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΩΝ Β.ΕΒΡΟΥ