fbpx
18.3 C
Alexandroupoli
Τρίτη, Αύγουστος 20, 2019

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης

Για την επόμενη εβδομάδα (από 1 έως 7-7-2019)

- Χορηγούμενη-

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 1 έως 7 Ιουλίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ

- Χορηγούμενη-

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

01/07/2019

Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς

19.00-02.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ

02/07/2019

Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι

08.00-15.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/07/2019

Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή

08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

04/07/2019

Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα

08.00-14.00

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

05/07/2019

Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο

19.00-02.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

06/07/2019

Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά

14.00-22.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

07/07/2019

Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά

14.00-22.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

01/07/2019

Αισύμη, Άβαντας, Νίψα,

Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια,

Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια

17.00 – 24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ

02/07/2019

Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

07.00 – 14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/07/2019

Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι

07.00 – 14.00

Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ

04/07/2019

Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,

Λυκόφη, Λαγυνά

07.00 – 14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

05/07/2019

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,

Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00 – 24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

06/07/2019

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,

Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,

Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00 – 13.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

07/07/2019

Αισύμη, Άβαντας, Νίψα,

Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια,

Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια

07.00 – 14.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

01/07/2019

Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά

17.00–23.00

Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

02/07/2019

Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,

Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

08.00–14.00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/07/2019

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή,

Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

17.00–23.00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

04/07/2019

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,

Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα,

Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00–14.00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

05/07/2019

Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη,

Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,

Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

17.00 –23.00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

06/07/2019

Άνω Δροσίνη, Κάτω Δροσινή,

Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

06:00-14:00

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

07/07/2019

Άνω Δροσίνη, Κάτω Δροσινή,

Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

06:00-14:00

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

01/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη

18.0001.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια,

Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες,

Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

18.00-01.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

02/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο

17.00-00.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο,

Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες,

Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

17.00-00.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

03/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος,

Άβατο, Ν. Εράσμιο, Όλβιο

08.00-15.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ

Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός,Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,

Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο

08.00-15.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

04/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη,

Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,

Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα

17.00-00.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

Β΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο

17.00-00.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

05/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο,

Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό

08.00-15.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

Β΄ΚΑΜ

Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος.

17.00-00.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

06/07/2019

Α’ ΚΑΜ

Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

08.00-15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

16.00-23.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

07/07/2019

Α΄ΚΑΜ

Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

08.00-15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

16.00-23.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

- Χορηγούμενη-

Διαβασε και αυτο

ΔΗΜΟΦΙΛΕΣΤΕΡΑ

- Χορηγούμενη -